Dostawcy Dostawcy

INFINIDAT −  firma została założona w 2011 roku przez Moshe Yanai, twórcę takich rozwiązań systemów pamięci masowych jak EMC Symmetrix®, czy IBM XIV®. Od początku istnienia skupia wokół siebie wysoko wykwalifikowanych specjalistów rynku pamięci masowych, z których wszyscy udowodnili swoją innowacyjność i otwartość na nowoczesne rozwiązania.

www.infinidat.com
//greencomputing.pl/wp-content/uploads/2018/08/INFINIBOX.jpg
//greencomputing.pl/wp-content/uploads/2018/08/axxana.jpg

Axxana - jest firmą, która opracowała rozwiązanie będące odpowiednikiem BlackBox stosowanego w samolotach pasażerskich, ale z przeznaczeniem dla ośrodków przetwarzania danych. Opracowany przez firmę Axxanaappliance o nazwie Phoenix, zapewnia w przypadku awarii lub poważnej katastrofy ośrodka obliczeniowego (zalanie wodą, powódź, pożar, awaria klimatyzacji, regularna awaria pamięci masowej itp.) możliwość odtworzenia w krótkim czasie pełnego zestawu danych ze współczynnikiem RPO=0. Jest to rozwiązanie unikalne na skalę światową poprzez połączenie funkcjonalności w replikacji danych z RPO = 0 z ochroną fizyczną typową dla BlackBox’a. Phoenix dla replikacji asynchronicznej daje parametry jakościowe dotychczas osiągane wyłącznie przy transmisji synchronicznej, przy czym jest w stanie funkcjonować w warunkach przeciętnej awarii, ale także poważnej katastrofy, dla której dotychczas tworzone były centra danych zlokalizowane w bunkrach

www.axxana.com

Compart AG - To światowy lider rozwiązań do zarządzania produkcją dokumentów.
Compart umożliwia swoim klientom przetwarzanie, dostarczanie i dostęp do dokumentów i treści - w dowolnej formie i formacie oraz za pośrednictwem dowolnego kanału.

Platforma DocBridge to elastyczne i bezpieczne rozwiązanie oferuje wszystkie funkcje nowoczesnego przetwarzania dokumentów wejściowych i wyjściowych, w szczególności wypełnia lukę pomiędzy starszymi systemami i stale rosnącymi wymaganiami związanymi z kanałem komunikacji z klientami.

Klienci firmy Compart to firmy ze wszystkich sektorów. Na przykład 12 z 20 największych banków w Europie, 7 z 10 największych firm telekomunikacyjnych w Europie, 4 z 5 największych niemieckich dostawców energii i 80 procent największych dostawców usług poligraficznych w Niemczech korzysta już z rozwiązań firmy Compart

Głównym narzędziem oferowanym przez firmę Compart jest DOCBridge Mill Plus.

Jest to wydajne, skalowalne i zorientowane na SOA rozwiązanie do uniwersalnego i niezależnego od urządzeń przetwarzania dokumentów - dla wszystkich formatów, kanałów i systemów.

DocBridge Mill Plus umożliwia firmom i organizacjom z dużą ilością dokumentów optymalizację różnych dokumentów i kanałów wejściowych i wyjściowych w celu przygotowania odpowiednich dokumentów dla odbiorcy.

DocBridge Mill Plus analizuje, separuje, klasyfikuje, indeksuje, modyfikuje i konwertuje wszelkie dokumenty i przygotowuje je do prezentacji i wyprowadzania we wszystkich kanałach cyfrowych i fizycznych, w tym do Internetu, do archiwizacji oraz dla urządzeń mobilnych (tablet, notebook, smartfon itp.). DocBridge Mill Plus obsługuje przetwarzanie wszystkich typowych formatów, w tym HTML5 oraz do formatu PDF / UA.

 

CompArt
//greencomputing.pl/wp-content/uploads/2018/09/compart.jpg